Filtruj wyniki

W dniach 10–12 maja 2024 r. na pływalni Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się VIII edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Pływaniu. W zawodach pływackich wzięli udział studenci reprezentujący kluby AZS z 29 uczelni w Polsce.

Przygotowanych zostało ponad 30.000 miejsc na szkolenia z zakresu m.in.: języków obcych, inwestowania na giełdzie, cyberbezpieczeństwa, efektywnego wykorzystania sztucznej inteligencji i wielu innych. Szkolenia Santander dostępne są dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Aby skorzystać, nie trzeba być klientem Santander.

16 kwietnia 2024 r., o godz. 10 w Uniwersytecie Rzeszowskim odbyło się zebranie wyborcze. Decyzją 150 Elektorów uprawnionych do głosowania, nowym Rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego został prof. dr hab. n. med. Adam Reich. Nowy Rektor swoją kadencję rozpocznie 1 września 2024 r.

CSM ma dla Ciebie niezwykłą propozycję! Szukamy ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych studentów, którzy podejmą się roli pacjenta podczas egzaminów końcowych odbywających się w naszym Centrum. Jeśli czujesz, że masz talent aktorski, to ta przygoda jest właśnie dla Ciebie!

Powiedz nam, co można zrobić lepiej!
Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.

Studentka III roku matematyki Monika Skrobacz i dr Adam Najdecki zdobyli trzecie miejsce i brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Brydżu Sportowym w klasyfikacji generalnej.

Z dumą informujemy, że w dniu 22 marca 2024 r. Pan Dariusz Wieczorek, Minister Nauki podjął decyzję o przyznaniu osiemnastu studentom Uniwersytetu Rzeszowskiego stypendium ministra za znaczące osiągnięcia za rok akademicki 2023/2024.

W miniony weekend wioślarze z Uniwersytetu Rzeszowskiego osiągnęli imponujący wynik, zdobywając trzecie miejsce w kategorii MIXT na Pucharze Polski. Ponadto, nasi zawodnicy wywalczyli wiele wyróżnień na Akademickich Mistrzostwach Polski.

Informujemy, że 27.03.2024 r., od godziny 15:00 zostały ustanowione godziny Rektorskie dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych magisterskich z wyłączeniem kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim.