Studenckie Koło Naukowe Kulturoznawców Uniwersytetu Rzeszowskiego - AktURa

Studenckie Koło Naukowe Kulturoznawców Uniwersytetu Rzeszowskiego - AktURa powołane do życia jesienią 2022 r. jest kontynuatorką wcześniej istniejącego przy IH koła naukowego kulturoznawców, które w okresie epidemii Covid-19 wygasiło swoją działalność. AktURa łączy studentki i studentów interesujących się zarówno aktyną działalnością na niwie animacji kultury jak i osoby chcące pogłębiać swoje zainteresowania naukowo-badawcze. Uczestnictwo w naszych spotkaniach i praca nad realizowanymi projektami pozwala na zdobywanie umiejętności praktycznych w zakresie organizatorskim i animacyjnym.

Czym się zajmujemy?

• animacją społeczności studenckiej
  • organizacją sesji i konferencji naukowych i popularnonaukowych
  • współpracą z Uniwersytetem Trzeciego Wieku

Informacje o aktualnych działaniach podejmowanych przez studentów z AktURA znaleźć można na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083641262899&locale=pl_PL

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Kołem Naukowym AktURa zapraszamy do kontaktu.

Kontakt:
Mariola Świętoń ms123627@stud.ur.edu.pl