Turystyczne Koło Naukowe „Bez Granic”

Historia

Turystyczne Koło Naukowe „Bez Granic” powołane do życia na początku 2023 r. jest kontynuatorem wcześniej istniejącej w Instytucie Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego sekcji turystycznej przy kole naukowym kulturoznawców, które w okresie epidemii Covid-19 wygasiło swoją działalność.

Kim jesteśmy?

„Bez Granic” łączy studentki i studentów (jak również absolwentów) interesujących się zarówno aktywną działalnością turystyczną jak również osoby chcące pogłębiać swoje zainteresowania naukowo-badawcze w zakresie szeroko rozumianej turystyki kulturowej. Uczestnictwo w naszych spotkaniach i wykładach jest wyrazem zapotrzebowania na kontakt z osobami pracującymi w branży turystycznej jak również sprzyja wymianie doświadczeń. Praca nad realizowanymi projektami (w tym wyjazdami studyjnymi) pozwala na zdobywanie umiejętności praktycznych w zakresie organizacji imprez turystycznych oraz integrację ze środowiskiem turystycznym.

Czym się zajmujemy?

• organizacją wykładów, prelekcji i spotkań z przewodnikami, pilotami wycieczek i podróżnikami jak również organizatorami turystyki;
  • organizacją sesji oraz konferencji naukowych i popularnonaukowych;
  • organizacją wyjazdów studyjnych w zakresie turystyki kulturowej.

Kontakt
Wszystkich zainteresowanych współpracą z Turystycznym Kołem Naukowym „Bez Granic” zapraszamy do kontaktu.

Zarząd:

Prezes: Karolina Zgłębicka (kz116251@stud.ur.edu.pl)

Zastępca: Zuzanna Korczyńska (zk120441@stud.ur.edu.pl)

Sekretarz: Martyna Koralewicz (mk123832@stud.ur.edu.pl)

Opiekun Turystycznego Koła Naukowego „Bez Granic”:

dr Małgorzata Skulimowska (mskulimowska@ur.edu.pl)

Informacje o aktualnych działaniach podejmowanych przez koło „Bez Granic” znaleźć można na naszym Instagramie oraz na grupie na Facebook: