Nowy kierunek Malarstwo w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Zapraszamy kandydatów do studiowania na nowo uruchomionym kierunku malarstwo w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Są to studia stacjonarne, jednolite magisterskie, pięcioletnie. Studia przygotowują do samodzielnej pracy twórczej w zakresie malarstwa sztalugowego i monumentalnego oraz w nowoczesnych technikach i technologiach, dających możliwości wypowiedzi w obszarach nowych form ekspresji artystycznej.

Podstawą przyjęcia na nowy kierunek jest zarejestrowanie w systemie rekrutacyjnym, który rozpoczyna się 29 maja 2023 r. Harmonogram rekrutacyjny na rok akademicki 2023/2024

Szczegółowe informacje o kierunku malarstwo znajdują się na stronie Oferta edukacyjna Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz szczegółowe zasady rekrutacyjne

Zapraszamy do śledzenia aktualnych informacji na stronie rekrutacyjnej.