Ankietyzacja elektroniczna

Studentko! Studencie!

Samorząd Studentów UR oraz Samorząd Doktorantów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiach doktoranckich do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021.

Kwestionariusz ankiety uległ nieznacznej modyfikacji, tak aby kryteria były dopasowane do nauki prowadzonej w formie zdalnej i tradycyjnej.

Twoja szczera opinia jest dla nas bardzo ważna.

Wypełnienie ankiety zajmuje jedynie kilka minut.

Nie zwlekaj!

Oceń swojego nauczyciela!

Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.(Link do innej strony)

Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane. Służą jedynie do przypisania właściwej ankiety i nie są identyfikowane z osobą wypełniającą ankietę.

Wszelkie problemy związane z wypełnianiem ankiety prosimy kierować do Pani Ewy Halik (ehalik@ur.edu.pl,  17 872 10 45).

Zobacz jak Twoje odpowiedzi widzą nauczyciele - nagranie z Panią dr hab. Elżbietą Rokosz, prof. UR, Prorektorem ds. Studenckich i Kształcenia(Link do innej strony)

Do czego wykorzystywane są wyniki Ankiety oceny prowadzącego przedmiot