ODBIÓR DECYZJI Komisji Stypendialnej

INFORMACJA DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW KOLEGIUM NAUK HUMANISTYCZNYCH

w sprawie

ODBIORU DECYZJI Komisji Stypendialnej – STYPENDIUM SOCJALNE, ZAPOMOGI

rok akad. 2021/2022 (semestr letni)

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że decyzje należy odbierać osobiście w dniach 22-30 marca 2022 r.(możliwość odbioru również w środę) w Dziekanacie Sekcja Spraw Socjalnych Kolegium Nauk Humanistycznych przy ul. Kopisto 2b, bud. A3

• pok. nr 4 (Studenci - kierunki: Archeologia, Muzeologia, Historia, Kulturoznawstwo Filozofia, Komunikacja międzykulturowa, Turystyka historyczna i kulturowa, Sztuki wizualne, Grafika, Edukacja artystyczna, Jazz, Instrumentalistyka; Doktoranci - Językoznawstwo, Literaturoznawstwo Filozofia, Historia, Archeologia)
  • pok. nr 5 (kierunki: Filologia: polska, angielska, rosyjska, germańska, Lingwistyka stosowana, Polonistyka stosowana, Dziennikarstwo)

Przypominamy :

• celem odebrania decyzji należy okazać legitymację studencką/doktorancką,
  • decyzja może zostać wydana osobie upoważnionej jeżeli upoważnienie spełnia następujące warunki: upoważnienie jest skuteczne, w przypadku notarialnego potwierdzenia podpisu lub stwierdzenia własnoręczności podpisu przez pracownika organu administracji publicznej lub pracownika UR (wzór stanowi zał. nr 13)