III Edycja Modułu „Instruktor Tańca” (2019-2020)

W dniu 24.06.2020, pokazem własnych choreografii studentów (Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie) zakończyła się III Edycja Modułu „Instruktor Tańca” (2019-2020). Moduł ukończyło 14 osób – Specjalizacja z zakresu Tańca, a uprawnienia Instruktora Tańca uzyskało 5 osób, które opracowały i zaprezentowały własne kompozycje taneczne.

1. Mateusz Dudek - Choreografia: „Biel i czerń”, Muzyka: Nico Vega- Bang Bang
2. Kinga Garbacka - Choreografia: „Kolorowe wspomnienia”, muzyka: Lou Bega- Mambo
3. Klaudia Kijak - Choreografia: „Neonowe szaleństwo”, muzyka: Jennifer Lopez - „Let’s get loud”
4. Siudzik Patrycja - Choreografia: „Girls show”, muzyka: Mark Ronson - Uptown Funk (feat. Bruno Mars) – Lyrics.
5. Skiba Łukasz - Choreografia: „Jumpstyle”,muzyka: mix hardstyle m. in. Remix Gangnam, Black & White feat. Angie Brown - Get Your Hands Up.
Autorskie układy taneczne studentów, oceniało Jury; instruktorki tańca i choreografki, prowadzące zajęcia na Module: dr Bernadetta Wojtuń- Sikora, dr Iwona Pezdan – Śliż, mgr Katarzyna Inglot- Zielińska.
Absolwenci Modułu „Instruktor Tańca”, są przygotowani oraz mają uprawnienia, do prowadzenia Zespołów tanecznych oraz różnych zajęć tanecznych i muzyczno – ruchowych (z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi) w ośrodkach kultury, placówkach oświatowo – wychowawczych oraz w szkołach.
Szczególne gratulacje dla nowych Instruktorów Tańca, za trud i wytrwałość w realizacji choreografii, w obecnych niesprzyjających okolicznościach, związanych z sytuacją epidemiologiczną.

Koordynator Modułu: dr Bernadetta Wojtuń- Sikora