Wykład gościnny z lek. Marzeną Trąd „Seksuologia Sądowa- Zaburzenia i przestępstwa na tle seksualnym w pracy psychiatry-seksuologa sądowego”

Studenckie Koło Naukowe Psychiatrii UR serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w wykładzie gościnnym lek. Marzeny Trąd „Seksuologia Sądowa- Zaburzenia i przestępstwa na tle seksualnym w pracy psychiatry-seksuologa sądowego”. Wykład odbędzie się 13 Maja o godz. 17:00-18:30, w sali -101 budynku G4. Wstęp wolny.

Podczas wykładu zostanie omówiona problematyka zaburzeń seksualnych, scharakteryzowane zostaną profile sprawców przestępstw na tle seksualnym oraz opisane będą najciekawsze przypadki z którymi spotkał się zaproszony gość.

Lekarz Marzena Trąd to rzeszowska psychiatra, seksuolog oraz biegła sądowa z blisko 30-letnim doświadczeniem. Jako wieloletnia biegła sądowa opiniowała w wielu ciekawych i ciężkich przypadkach sądowych, dotyczących psychopatów oraz sprawców przestępstw na tle seksualnym. Obecnie zrzeszona z Podkarpackim Ośrodkiem Psychoterapii i Seksuologii w Rzeszowie, lek. Trąd w swoim dorobku również wiele wykładów gościnnych oraz wywiadów, m.in. dla Gazety Wyborczej „Psychopata kocha władzę. Jeśli jest inteligentny, robi karierę i inni mu podlegają” oraz „"Zabójcy dzieci to frustraci. Dlaczego ojciec zabija kilkulatka, matka maltretuje swoje malutkie dziecko?