Akademickie Zawody Pierwszej Pomocy

Witajcie, Koleżanki i Koledzy - Studentki i Studenci Kolegium Nauk Medycznych UR

Mamy dla Was ekscytującą propozycję! Czy jesteście gotowi na coś specjalnego, które nie tylko umożliwi Wam doskonalenie umiejętności pierwszej pomocy, ale również zapewni niezapomnianą zabawę?

Zapraszamy Was do udziału w I Akademickich Zawodach Pierwszej Pomocy, organizowanych przez nasze koło naukowe oraz Zakład Ratownictwa Medycznego. To niepowtarzalna okazja do powtórzenia wiadomości z zakresu pierwszej pomocy, poznania studentów z innych kierunków naszego kolegium, ale przede wszystkim do zdobycia umiejętności, które mogą okazać się kluczowe w ratowaniu życia!

Co Was czeka podczas zawodów? Zawody będą odbywać się w formie scenek z życia wziętych, czyli pozoracji sytuacji, które mogą się zdarzyć w codziennym życiu. To świetna okazja, aby w praktyce przetestować swoje umiejętności i nauczyć się działać w różnych sytuacjach. Oprócz emocjonującej rywalizacji, przygotowaliśmy dla Was specjalne warsztaty:

• Mistrzowie Resuscytacji - Warsztaty poświęcone doskonaleniu techniki resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
  • Pierwsza pomoc w Erze Technologii - Poznacie najnowsze technologie wpływające na dzisiejszą pierwszą pomoc i sposób ich wykorzystania, aby działać jeszcze sprawniej i skuteczniej.
  • Krwotoki pod Kontrolą - Praktyczne warsztaty, podczas których nauczycie się skutecznych sposobów zatrzymywania krwawień i radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Nie zwlekajcie i zapiszcie się już teraz! Czekają na Was nie tylko emocje i rywalizacja, ale także atrakcyjne nagrody dla najlepszych drużyn oraz upominki dla wszystkich uczestników.

Nie wahajcie się i już dziś sprawdźcie regulamin oraz informacje dotyczące zapisów! Zdobądźcie cenne doświadczenie i bawcie się świetnie podczas zawodów!

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące przebiegu zawodów oraz zasad uczestnictwa znajdziecie tutaj: https://docs.google.com/document/u/0/d/1MiSuQ5sJ86RjFxDn22n2ThMqA-aCj7gS/mobilebasic

Formularz zapisów jest dostępny pod linkiem:  https://forms.office.com/Pages/ShareFormPage.aspx?id=LsD0gGQi80WxJCCyQEfSm-s6A2WugHpDpj_Gs6_1TFFUREU2TVlCSEpENzU1NFk0NkxZTTFZWVo5Ui4u&sharetoken=XlzhSy8XJNcpqLlNfjJM

Więcej informacji na profilu   @ratownictwo_ur oraz  @sknibwrm2024 lub pod nr telefonu: 796415247 (Magda)