Trwa 6. edycja QSNA - zapraszamy do udziału studentów pielęgniarstwa oraz pielęgniarki i pielęgniarzy!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że trwa obecnie 6. polska edycja konkursu Queen Silvia Nursing Award. Zgłoszenia przyjmujemy do 1. listopada za pośrednictwem platformy zgłoszeniowej: https://qsna.awardsplatform.com/?language=pl_PL [1]. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.queensilvianursingaward.pl [2]

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić swój innowacyjny pomysł na poprawę opieki nad pacjentami. Uwzględnienie korzyści dla osób starszych lub cierpiących na demencję będzie dodatkowym atutem pomysłu.

Zachęcam Państwa do zamieszczenia informacji o Konkursie w Państwa kanałach komunikacji i do podzielenia się informacją o konkursie ze studentami Pielęgniarstwa.

Każde zgłoszenie jest dla nas ważne, każdy pomysł może okazać się tym zwycięskim.

Jedna osoba może przesłać w konkursie dowolną ilość swoich pomysłów.

W razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,

ANNA JONARSKA

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW

Fundacja Medicover

tel.kom.: +48 601 259 677

tel.: +48 22 592 70 00, fax: +48 22 592 70 99

e-mail: anna.jonarska@medicover.pl [3]

www.medicover.pl [4]

Fundacja Medicover, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, NIP:

701-009-01-26.

Fundacja jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego

przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000283132.

Trwa szósta edycja QSNA1.pdf [637.95 KB]