XIII Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa pod nazwą ,,Wieloaspektowość studenckich badań naukowych" – Płock, 6 czerwca 2024 r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego, serdecznie zapraszamy do udziału studentów w XIII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej pod nazwą ,,Wieloaspektowość studenckich badań naukowych" – Płock, 6 czerwca 2024 r. (formuła konferencji: hybrydowa).

Głównym celem konferencji jest wymiana wiedzy i poglądów między uczestnikami, którzy podejmują aktywność w obszarze różnych dyscyplin naukowych, takich jak m.in.: nauki medyczne, nauki o zdrowiu, nauki o bezpieczeństwie, nauki o polityce i administracji, nauki prawne, nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse, psychologia, pedagogika, nauki o komunikacji społecznej i mediach, filologia, informatyka.

Konferencja, obejmuje trzy następujące sesje tematyczne:

1. Sesja nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

2. Sesja nauk społecznych i humanistycznych.

3. Sesja nauk ścisłych i technicznych.

Szczegóły wydarzenia znajdują się w komunikacie dostępnym pod linkiem:

Z wyrazami szacunku

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego: dr hab. n. o zdr. Mariola Głowacka – prof. Uczelni

Z-ca Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego: mgr Adrianna Frydrysiak – Brzozowska

Biuro organizacyjne Konferencji
Pl. Dąbrowskiego, 2 09-402 Płock