Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji nt depresji wśród studentów Holistic Mental Health

Szanowni Państwo,

chciałabym zaprosić Państwa do wzięcia udziału w innowacyjnej, naukowej, międzynarodowej konferencji poświęconej holistycznemu podejściu do zdrowia psychicznego - Holistic Mental Health, która odbędzie się 22-23.02.2024 w Warszawie w Sali kongresowej ASP ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37, w ramach obchodów Światowego Dnia Walki z Depresją. W trakcie 3 dni zostanie poruszona tematyka: Wypalenia zawodowego, Depresji oraz Mindfulness.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia wystąpią uznani na całym świecie naukowcy zajmujący się tematyką wypalenia zawodowego, depresji, mindfulness i wellbeingu -  Prof. Richard .J.Davidson, Prof. Andrew Newberg, Prof. Michael I. Posner, Prof dr hab Iwona Wawer, Dr Eyal Rosenstreich, Dr Rachel Chappell, Dr Dieter Korczak.

Zaprezentowane zostaną najnowsze wyniki badań naukowych na temat wypalenia zawodowego i depresji, zarówno w kontekście fizjologicznym, jak również poznawczym i behawioralnym. Omówione zostaną także naturalne środki wspomagające leczenie depresji. Ponadto przedstawione zostaną najnowsze metody terapeutyczne.

Nasza Fundacja podzieli się również swoimi wynikami badań oraz doświadczeniami w pracy z uczniami i studentami.

To 3-dniowe, wyjątkowe wydarzenie umożliwi Państwu:

• zdobycie cennej wiedzy na temat najnowszych badań, trendów i narzędzi w dziedzinie zdrowia psychicznego,
  • poznanie praktycznych metod i wysłuchanie cennych informacji od praktyków i profesjonalistów.

Więcej na temat wydarzenia na www.lifebalance.org.pl oraz w załączonej prezentacji.

Bilety można kupić tutaj

W 3 punktach o nas:

• Nasza Fundacja – Life Balance – prowadzi projekt pt. Poznaj depresję, poznaj siebie, którego Ambasadorami są takie znane i lubiane osoby jak m.in.: Magdalena Stużyńska, Piotr Cyrwus, Barbara Wypych, Joanna Moro i Paulina Holtz (nawiązujemy współpracę z kolejnymi celebrytami).
  • Współpracujemy także z norweskim Uniwersytetem NTNU, hiszpańskim Universidad Camilo José Cela w Madrycie oraz Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu.
  • Opracowaliśmy program interwencji bazujący m.in. na Terapii MBCT, DBT, ACT oraz Logoterapii ze szczególnym uwzględnieniem pracowników korporacji oraz ludzi młodych – uczniów i studentów.

Zapraszamy do udziału a także szerszej współpracy z naszą Fundacją – chętnie poprowadzimy warsztaty dla Państwa studentów i pracowników!

Pozdrawiam serdecznieMagdalena CieślaPrezes

Fundacja Life Balance