XVII Rzeszowska Konferencja Młodych Fizyków

Serdecznie zapraszamy na XVII Rzeszowską Konferencją Młodych Fizyków (RzKMF), która odbędzie się w dniach 6-7 VI 2024 w sali 107, bud. A0, B3.

RzKMF to cykliczne wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Fizyków Uniwersytetu Rzeszowskiego przy wsparciu Kolegium Nauk Przyrodniczych i Rzeszowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizycznego. Uczestnikami konferencji są studenci ostatnich lat studiów oraz doktoranci z wielu ośrodków akademickich w kraju, którzy każdego roku przedstawiają wyniki swoich projektów naukowych, prac badawczych i prac dyplomowych, inspirując tym samym młodsze koleżanki i kolegów do podjęcia własnych badań. Ponadto, konferencja stanowi dla studentów okazję do przełamywania własnych barier, umożliwiając ćwiczenie pierwszych publicznych wystąpień, a także stanowi promocję Uniwersytetu Rzeszowskiego w środowisku akademickim.

Serdecznie zapraszamy!