Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia dla Przemysława Werelusza – studenta kierunku biologii

Z wielką radością informujemy, że Minister Nauki, Pan Dariusz Wieczorek, 22 marca 2024 r. podjął decyzję o przyznaniu Stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia w roku akademickim 2023/2024. Wśród 386 szczęśliwców, znalazł się nasz student kierunku biologia - Pan Przemysław Werelusz. Co więcej, jest on jednym z zaledwie czterech studentów biologii w Polsce, którzy otrzymali to prestiżowe stypendium.

Pan Przemysław obecnie angażuje się w swoje zadania badawcze, realizowane pod okiem dr hab. Mateusza Mołonia, prof. UR, w ramach pracy magisterskiej oraz jednego z zadań projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości.

Panie Przemku, składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!