Z życia Studenckiego Koła Naukowego "SzczURek"

Studenckiego Koła Naukowego "SzczURek" - reprezentowane przez studentów: Kamila Bochenek i Kacper Osiadły (II rok biotechnologii) wraz z opiekuna - dr hab n. wet. Waldemara Grzegorzewskiego, prof UR (Instytut Biologii), wzięli udział w Carpathian Startup Fest 2024 w dniach 5 i 6 czerwca, który się odbył w A2 Arenie w Jasionce koło Rzeszowa.

Jest to już czwarta edycja Carpathian Startup Fest (CSF24) (https://carpathianfest.pl) i niepowtarzalna okazja, aby podczas dwóch intensywnych dni mieć okazję:
Poznać wyjątkowych przedsiębiorców i innowatorów z różnych zakątków świata, którzy podzielili się swoimi historiami sukcesu i wyzwań, min. Sebastian Kulczyk, Natalia Hatalska, Kinga Piecuch czy Vad Melczyk.
Wziąć udział w licznych warsztatach, panelach dyskusyjnych i prelekcjach, które dostarczyły nam mnóstwo wiedzy i praktycznych narzędzi do rozwijania naszych projektów.
Nawiązać wartościowe kontakty biznesowe podczas sesji networkingowych, które otworzyły drzwi do nowych możliwości współpracy.
Odkryć najnowsze trendy i technologie, które kształtują przyszłość przedsiębiorczości i innowacji.

Najważniejsze momenty festiwalu:
Prezentacje startupów: Ponad 50 startupów zaprezentowało swoje innowacyjne projekty przed inwestorami i publicznością, zyskując cenne wsparcie i feedback.
Inspirujące warsztaty i panele: Wzięliśmy udział w interaktywnych warsztatach prowadzonych przez ekspertów z różnych branż, zdobywając wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwoju biznesu
Gala rozdania nagród: Festiwal zakończył się uroczystą galą, podczas której nagrodzone zostały najlepsze startupy i najbardziej innowacyjne projekty. Przy okazji Gratulujemy wszystkich laureatów, może ktoś od nas w niedalekiej przyszłości nim również zostanie!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom i partnerom za niezapomniane chwile!

Pasja, zaangażowanie i kreatywność sprawiły uczestników że Carpathian Startup Fest 2024 był wyjątkowym wydarzeniem (https://carpathianfest.pl). Wierzymy, że nawiązane kontakty i zdobyta wiedza będą fundamentem dla przyszłych sukcesów.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Carpathian Startup Fest w 2025 roku! Do zobaczenia!