Aktualności / News

Otwarte seminarium z dr inż. Eweliną Golec z Lund University/ Roche

Instytut Biotechnologii UR zaprasza na otwarte seminarium dla studentów kierunku Biotechnologia z panią dr inż. Eweliną Golec z Lund University/ Roche.
Pani dr inż. Ewelina Golec jest absolwentką kierunku Biotechnologia na Uniwersytecie Rzeszowskim, gdzie kształciła się w grupie badawczej dr Macieja Wnuka. Po ukończeniu studiów realizowała pracę doktorską pod kierunkiem wybitnej immunolożki prof. Anny Blom na Uniwersytecie w Lund. Obecnie pracuje w firmie Roche w Szwajcarii oraz dodatkowo jako Guest researcher w Katedrze Medycyny Translacyjnej na Uniwersytecie w Lund.  Dr inż. Ewelina Golec jest autorką wielu artykułów naukowych oraz doniesień konferencyjnych. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się na molekularnych uwarunkowaniach cukrzycy.
Podczas seminarium Pani dr inż. Ewelina Golec opowie o rozwoju swojej kariery naukowej oraz o pracy w ośrodkach akademickich oraz sektorze R&D.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów

Seminarium