Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki - WEBINAR

Podkarpackie Centrum Innowacji zaprasza do udziału w webinarze organizowanym we współpracy z Narodowym Centrum Nauki. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, pracowników jednostek naukowych, doktorantów i studentów.

Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki
Szkolenie dla wnioskodawców
27 października 2022 r., godz. 10:00-12:00

Rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/granty-ncn

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości ubiegania się o dofinansowanie na projekty badawcze w ramach konkursów Narodowego Centrum Nauki. Ekspert z NCN przedstawi cenne wskazówki dotyczące przygotowania wniosków oraz wyjaśni procedury oceny aplikacji.

Program szkolenia:
1. Konkursy NCN (Opus + Weave; Preludium Bis; Sonata)
2. Procedura oceny wniosku w NCN
• Omówienie etapów oceny wniosków w NCN
• Kim jest Ekspert?
• Kim jest Recenzent?
• Do której wersji projektu mają dostęp i kiedy?
3. Przygotowanie wniosku
• Kto może starać się o grant?
• Dokumentacja konkursowa
• Konstrukcja wniosku
• Kosztorys
• Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi

W roli eksperta wystąpi dr Magdalena Wyszkowska-Kolatko, Koordynatorka Dyscyplin w dziale Nauk o Życiu w Narodowym Centrum Nauki. Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w spotkaniu. Udział w webinarze jest bezpłatny. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę.