Przedstawiciele Kolegium Nauk Przyrodniczych na XVI Targach Edukacyjnych Edu Salon.

Przedstawiciele Kolegium Nauk Przyrodniczych UR wzięli udział w XVI Targach Edukacyjnych Edu Salon. Targi edukacyjne odbyły się w dniach 29 - 30.03.2022 w Hali "Podpromie". Jest to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie wystawiennicze branży edukacyjnej na Podkarpaciu. Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej uczniom szkół średnich i pomagają dokonać decyzji przy wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w promowanie oferty edukacyjnej Kolegium Nauk Przyrodniczych, w szczególności: dla studentów SKN "Włościanin", SKN "Matematyków", SKN "Biotech", SKN "Przyrodników", SKN "Nanotechnik", SKN "Ferment", jak również pracownikom Instytutu Nauk Fizycznych oraz Instytutu Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska.