V Konferencja Naukowa pt. „Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami”

Zakład Podstaw Rolnictwa i Gospodarki Odpadami

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR

firma Metkom Sp. z.o.o.

University of Central Lancashire

zapraszają do wzięcia udziału w

V Konferencji Naukowej pt.

„Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami”

która odbędzie się w dniu 21 listopada 2023 r. w Rzeszowie

w Kolegium Nauk Przyrodniczych, ulica Ćwiklińskiej 1A, sala 3.41

Międzynarodowa Konferencja o charakterze integracyjnym skierowana jest do studentów i doktorantów oraz ich opiekunów. Zapraszamy także innych zainteresowanych problematyką OZE, gospodarką odpadami oraz szeroko pojętą ochroną środowiska.

Gościem specjalnym będzie dr Kevin Richard Butt, Reader in Ecology z School of Natural Sciences, University of Central Lancashire, Preston, który przedstawi wykład pt.” Sustainable crop production from marginal agroecosystems : A case study from the Isle of Rum, Scotland”.

Kevin wykłada przedmioty ekologiczne, zajmuje się badaniami terenowymi z zakresu biologii, geografii i nauk o środowisku. Jest uznanym specjalistą z ekologii gleby (według bazy Scopus: 3,253 cytacji, 111 artykułów, h- index 30).

Prosimy o zgłaszanie propozycji referatów (w języku angielskim lub polskim) na adres: mgar@ur.edu.pl i [email protected].

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10.11.2023 r. FORMULARZ ZGŁOSZENIA możesz pobrać TUTAJ!

Informacji na temat konferencji udziela:
Sekretariat konferencji – budynek D3 ul. Ćwiklińskiej 1a, 35-601 Rzeszów (pok. 3.34)
tel. (17) 872 16 49

PREZENTOWANE WYSTĄPIENIA, PO UZYSKANIU POZYTYWNYCH RECENZJI, ZOSTANĄ WYDRUKOWANE w Polish Journal for Sustainable Development.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony Studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju na https://www.facebook.com/sknzrurz

Program PL Program ENG

• mgr inż. Renata Szura
  • dr Kevin R. Butt
  • Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju
  • Firma Metkom sp. z o.o.
  • Południowo-Wschodni Odział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej, Oddział w Rzeszowie
  • Polskie Towarzystwo Przyrodników im. Kopernika, Oddział w Rzeszowie