Webinar „ Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R”

Program HE oferuje szereg konkursów w celu wyrównywania poziomu badań naukowych i innowacji między poszczególnymi krajami Unii Europejskiej. Aby dowiedzieć się jakie instrumenty finansowe są dostępne w ramach tego obszaru, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie online pt.: „Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R”.

Do udziału w szkoleniu zaproszeni są  przede wszystkim przedstawiciele jednostek naukowych i badawczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które swoją działalność opierają na pracach badawczo-rozwojowych, zainteresowanych skorzystaniem z funduszy europejskich w celu zwiększenia potencjału badawczego. W trakcie spotkania omówiony zostanie pakiet działań ukierunkowanych na ww. cel oraz przedstawione będą konkretne konkursy ogłoszone przez Komisję Europejską oferujące stosowne instrumenty finansowe.

Termin: 6 marca (poniedziałek), godz. 12:00-13:00
Rejestracja na spotkanie