Wernisaż wystawy Uwaga Krajobraz ! Zielona Przestrzeń Rzeszowa

W dniu 20 maja 2022 r. o godz. 13.00 w Urban Lab przy ul. 3 Maja 13 w Rzeszowie odbył się wernisaż wystawy Uwaga Krajobraz ! Zielona Przestrzeń Rzeszowa w pracach studentów Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Wystawę swoją obecnością zaszczycili: władze Uniwersytetu Rzeszowskiego, władze miasta Rzeszowa i Łańcuta, także przedstawiciele innych rzeszowskich instytucji, organizacji i stowarzyszeń, szkół średnich oraz tzw. otoczenia gospodarczego współpracujący z Pracownią Architektury Krajobrazu. Nie zabrakło także nauczycieli akademickich związanych z kierunkiem, jak również samych studentów architektury krajobrazu.

Liczne rozmowy kuluarowe oraz ogromne zainteresowanie naszymi codziennymi zmaganiami dodały nam wielu sił w zakresie podejmowania nowych wyzwań, u podstaw których zawsze leży troska o harmonijny krajobraz.

Wszystkim Państwu dziękujemy za obecność, jest ona dla nas ważnym sygnałem i inspiracją do podejmowania kolejnych działań w zakresie architektury krajobrazu.