Warsztaty dla liderów i członków zespołów badawczych realizujących projekty w ramach RID Doskonałe Podkarpacie: "Efektywna Komunikacja"

Serdecznie zapraszamy liderów i członków zespołów badawczych realizujących projekty w ramach RID Doskonałe Podkarpacie na warsztaty: Efektywna Komunikacja, które odbędą się 19 czerwca na kampusie Zalesie w godz. 9.00 do 13.00

Przepływ informacji w naszym projekcie jest jedną z najważniejszych rzeczy, która może wpłynąć na to, że uda się nam zrealizować jego cele. Jako osoby zarządzające tym przedsięwzięciem w ostatnim czasie przeszliśmy specjalistyczne szkolenie i bardzo mi zależy, aby wszyscy wykonawcy zadań również mieli taką szansę.

Skuteczna komunikacja nie tylko ułatwia dobry przepływ informacji, ale kształtuje także klimat współpracy i zapobiega nieporozumieniom i konfliktom. Jestem przekonana, że to szkolenie może wyposażyć liderów i członków zespołów projektowych w wartościowe narzędzia, którymi będzie można posługiwać się także poza samym programem RID. Dlatego bardzo zachęcam Państwa do udziału w szkoleniu.

Warsztaty poprowadzi doświadczona trenerka - Pani Izabela Zych.

Proszę o potwierdzenie chęci udziału w szkoleniu do 10 czerwca na adres Biura RID: biuro.rid@ur.edu.pl

Photo by Patrick Perkins on Unsplash