Konkurs na najlepszą pracę dyplomową 2024

SZANOWNI PRACOWNICY i STUDENCI KOLEGIUM NAUK PRZYRODNICZYCH

UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Zarząd Koła SEP przy Uniwersytecie Rzeszowskim we współpracy z Zarządem Oddziału Rzeszowskiego SEP oraz Zarządem Koła SEP przy Politechnice Rzeszowskiej organizuje coroczny Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia udziału w Konkursie mogą dokonać opiekunowie lub recenzenci prac dyplomowych, dziekan lub prodziekani jak również kierownicy jednostek organizacyjnych uczelni. Na Konkurs powinny być zgłaszane projekty wyróżniające się wysokim poziomem merytorycznym, wykonane przez studentów studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych.

Tematyka zgłaszanych prac dyplomowych powinna mieścić się w zakresie szeroko pojętej elektro-informatyki. W Konkursie mogą brać udział absolwenci, którzy ukończyli studia w regulaminowym terminie, w roku akademickim poprzedzającym ogłoszenie Konkursu. O terminie i miejscu finału Konkursu poinformujemy w kolejnym komunikacie. Jak co roku przewidziane są atrakcyjne nagrody. Elektroniczne wersje prac dyplomowych (plik PDF o rozmiarze nieprzekraczającym 20 MB) wraz z telefonem kontaktowym (ważne!!!), adresem e-mail i adresem do korespondencji autora, proszę przesyłać w terminie do 23 listopada 2024 roku, na jeden z adresów:

pmaciocha@ur.edu.pl - mgr inż. Piotr Maciocha

btwarog@ur.edu.pl - dr inż. Bogusław Twaróg

Wstępna kwalifikacja prac odbędzie się w Kole SEP UR. Dodatkowo warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w Konkursie jest przesłanie drogą elektroniczną wypełnionej i podpisanej przez dyplomanta karty zgłoszenia (pobierz załączniki).