Zbiórka charytatywna „Paczka Radości”.

Sekcja Rachunkowości, działająca w ramach Koła Naukowego „Liderzy Biznesu” funkcjonującego przy Instytucie Ekonomii i Finansów, zorganizowała zbiórkę charytatywną o nazwie „Paczka Radości”. Trwała ona od 15.12.2022 r. do 13.01.2023 r. Motywem przewodnim akcji było hasło: „Wspomagamy i zbieramy - dzieciom uśmiech przywracamy”, a jej celem była rzeczowa zbiórka dla domu dziecka – Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza im. dr Henryka Hanasiewicza w Rzeszowie.

Zbiórka produktów odbywała się w Instytucie Ekonomii i Finansów oraz w Domach Studenta o nazwie „Merkury” oraz „Hilton”. Dzięki wsparciu i zaangażowaniu uniwersyteckiej rodziny udało się zebrać ponad 30 kg rzeczy: słodyczy, gier planszowych, pluszaków, środków higienicznych oraz żywności z długą datą ważności. Finał tej akcji odbył się 16.01.2023 r., kiedy to delegacja Sekcji Rachunkowości wraz z Opiekunem Koła oraz Sekcji Panią Doktor Magdaleną Wiercioch udała się do domu dziecka, aby przekazać zebrane rzeczy. To wszystko, aby przywrócić dziecięce uśmiechy.

Członkowie Sekcji dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej akcji oraz tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę, aby akcja „Paczka Radości” zakończyła się sukcesem i dziecięcym uśmiechem!