Habilitacja w Instytucie Ekonomii i Finansów

Uprzejmie informujemy, że w wyniku postępowania habilitacyjnego, Pani dr Barbara Fura uzyskała stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie ekonomia i finanse. Stopień nadała Rada Naukowa Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, uchwałą podjętą w dniu 21.10.2021 r.

Stopień naukowy został nadany na podstawie dorobku naukowego, którego główną pozycję stanowiła monografia naukowa pt. „Wpływ inicjatyw środowiskowych na konkurencyjność przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce”, Seria „Monografie i Opracowania”, nr 26, Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów 2020 (ISBN: 978-83-7996-829-9, ss. 352).

Monografia ta jest głównym rezultatem indywidualnego projektu naukowego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki pt. „Inicjatywy środowiskowe a czynniki konkurencyjności przedsiębiorstw” (konkurs Sonata 12, nr projektu: 2016/23/D/HS4/03007).

Serdecznie gratulujemy Pani dr hab. Barbarze Furze i życzymy wielu sukcesów w dalszej pracy naukowej i dydaktycznej.