Instytut Ekonomii i Finansów został Laureatem III edycji Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom 2023

Instytut Ekonomii i Finansów Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego został Laureatem III edycji Konkursu Miejsce Przyjazne Seniorom 2023, organizowanego przez Stowarzyszenie Kreatywny Senior w Rzeszowie, Rzeszowską Radę Seniorów oraz Urząd Miasta w Rzeszowie. Nagroda w kategorii edukacja przyznana została za wieloletnią współpracę naukową i dydaktyczną Instytutu Ekonomii i Finansów ze środowiskami senioralnymi oraz Urzędem Miasta w Rzeszowie. Organizatorzy konkursu podkreślali szczególne zaangażowanie Studentów kierunków Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość w przygotowanie i realizację licznych debat, warsztatów oraz projektów biznesowych z obszaru srebrnej gospodarki. Podsumowanie współpracy międzypokoleniowej w latach 2021-2023 prezentuje broszura informacyjna opracowana przez dr Ewę Kubejko-Polańską.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYPOKOLENIOWA