Interkreator - spotkanie informacyjne Koła Naukowego Ekonomistów

W dniu 13 grudnia 2023 roku odbyło się spotkanie informacyjne członków Koła Naukowego Ekonomistów - Interkreator, które skierowane było do studentów chcących rozpocząć swoją przygodę z działalnością naukową i organizacyjną.

Zebranych studentów przywitała Pani dr hab. Anna Barwińska-Małajowicz, prof. UR, opiekunka Koła oraz Pani dr Małgorzata Lechwar, współopiekunka Koła, która sprawuje również opiekę nad sekcją Współpracy Nauki z Biznesem.

O możliwościach działania w Sekcji Rynku Pracy i Kreowania Kariery Zawodowej opowiedział opiekun sekcji - mgr Radosław Pyrek, jak również nowy przewodniczący Sekcji - Igor Barnaś, który zaprezentował ramowy plan pracy sekcji na najbliższe kilka miesięcy.

Do działania w sekcji polityki gospodarczej i ekologicznej zachęcał mgr inż. Mateusz Śliwa – Wiceprezes Koła, który przybliżył zebranym sposób działania w zespołach badawczych.

O możliwościach udziału w projektach badawczych, wyjazdach na konferencje i publikacjach, również o możliwościach ubiegania się o stypendium Rektora wynikających z zaangażowania się w działalność Koła naukowego, opowiedziała Prezes Koła - Edyta Kościelska.

W imieniu Zarządu dziękujemy studentom za tak liczne uczestnictwo w spotkaniu. Mamy nadzieję, że wszyscy zebrani podejmą ‘naukową rękawicę’ i dołączą do naszych zespołów badawczych. Kolejne otwarte spotkanie Koła Naukowego Ekonomistów - Interkreator odbędzie się 11 stycznia 2024 roku, o godzinie 10:00 w sali C3.

Interkreator - włączamy kreatywność!