IX Podkarpackie Forum Audytu

W imieniu Organizatorów i Partnerów zapraszamy do uczestnictwa w IX Podkarpackim Forum Audytu, które odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2024 roku w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Aula C5, bud. D1 (ul. M. Ćwiklińskiej 2, Zalesie).

Data: 19.04.2024
Godzina: 8:45-14:30
Miejsce: Sala C5 - Kampus Zalesie (ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 2)

PROGRAM FORUM - POBIERZ
ZAPISZ SIĘ

Forum organizowane jest we współpracy z  Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej  w Warszawie (PIKW), Stowarzyszeniem Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej (CAKW), Małopolską Uczelnią Państwową im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu oraz Kozioł i Hady-Głowiak Radcowie Prawni Sp. P.

Patronat honorowy nad konferencją objęli: JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek oraz Dyrektor Urzędu Statystycznego w Rzeszowie dr hab. prof. UR Marek Cierpiał-Wolan.

Podkarpackie Forum Audytu stanowi platformę współpracy nauki i praktyki. Tematem przewodnim jest skuteczność i efektywność audytu wewnętrznego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału, dyskusji i wymiany doświadczeń w obszarze przedmiotowej problematyki, szczególnie w jednostkach sektora finansów publicznych.

Forum Audytu służy także konsolidacji współpracy Instytutu Ekonomii i Finansów z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej w Warszawie w zakresie organizacji studiów podyplomowych na kierunkach Audyt wewnętrzny oraz Compliance w organizacji.

Udział w Forum jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Link do zgłoszenia udziału w Forum (termin do 12 kwietnia 2024) https://forms.office.com/e/NXWLU83Ae6