Laur studenta – Przyjaciel Studenta 2023

W dniu 7 grudnia 2023 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się uroczysta Gala Laur Studenta 2023, zorganizowana po raz kolejny przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. W tym roku wyróżnienie otrzymały aż 3 osoby z Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W kategorii Przyjaciel Studenta w Instytucie Ekonomii i Finansów po raz kolejny statuetkę otrzymała dr Ewa Kubejko-Polańska. Na uwagę zasługuje również fakt, że mgr Radosław Pyrek został wybrany Przyjacielem Studenta przez Studentów Instytutu Informatyki co było niewątpliwym zaskoczeniem. Natomiast Studentka I roku studiów stacjonarnych z kierunku Finanse i Rachunkowość Aleksandra Rostecka została wybrana najlepszą Starościną w Uniwersytecie Rzeszowskim. Tak jak podkreślali wszyscy nagrodzeni nauczyciele akademiccy, praca ze studentami to pasja, która została zauważona i doceniona przez studentów. Laur Studenta to ogromny zaszczyt dla wszystkich nagrodzonych. Dziękujemy za tak liczny udział w głosowaniu.