MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA Przedsiębiorczość w dobie kryzysu COVID-19 – lekcja na przyszłość Entrepreneurship in the COVID-19 crisis – lesson for future

Instytut Ekonomii i Finansów, Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. ,,Przedsiębiorczość w dobie kryzysu COVID-19 – lekcja na przyszłość / Entrepreneurship in the COVID-19 crisis – lesson for future”.

Współorganizatorami konferencji są: Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii, Polska, Institute of Regional Research Named After M.I.Dolishniy of NAS of Ukraine, Ukraina

Ivan Franko National University of Lviv, Ukraina, Matej Bel University Banská Bystrica, Słowacja, National Transport University Kijów, Ukraina, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział w Chorzowie, Instytut Naukowy Finansów i Rachunkowości, Polska, Uniwersytet Szczeciński, Instytut Ekonomii i Finansów, Polska, University of West Bohemia, Faculty of Economics, Czechy, West University of Timisoara, Rumunia.

Obrady konferencyjne odbędą się w formie telekonferencji w dniu 19 marca 2021 roku.

W ramach konferencji przewidziane są cztery tematyczne panele dyskusyjne oraz sesja posterowa.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym zostały zamieszczone w załącznikach.

Mamy nadzieję, że zaproponowana forma on-line ułatwi dostęp i pozwoli wziąć udział w konferencji szerokiemu gronu przedstawicieli społeczności akademickiej.

Będziemy zaszczyceni Państwa udziałem w konferencji.

W imieniu Organizatorów konferencji

dr hab. Anna Barwińska-Małajowicz prof. UR