Nagrody dla studentów IEiF w XVI edycji Konkursu na najlepsze prace badawcze z zakresu spółdzielczości

Studenci Instytutu Ekonomii i Finansów zdobyli główne nagrody w kategorii prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i dyplomowych w XVI  edycji Konkursu na najlepszą pracę badawczą z zakresu spółdzielczości.

Pani Marcelina Modelska otrzymała nagrodę I stopnia za pracę magisterską pt. Rola instytucjonalnych form wspierania rozwoju spółdzielni socjalnych, natomiast Pani Ewelina Tytuła otrzymała nagrodę II stopnia za pracę magisterską: Rola spółdzielni socjalnych w realizacji zadań społecznie użytecznych na rzecz społeczności lokalnej.

Promotorem obu prac była Pani dr inż. Marta Kawa.

Organizatorem Konkursu na Najlepszą Pracę Badawczą z Zakresu Spółdzielczości jest  Krajowa Rada Spółdzielcza.

Serdecznie gratulujemy!