Podsumowanie cyklu szkoleń w ramach grantu Ministra Edukacji i Nauki

W sobotę 02.04.2022 r. zakończył się cykl warsztatów, przeprowadzonych w ramach projektu „Experiential Learning – budowa systemu mentoringowego w organizacji studenckiej” będącego zwycięską inicjatywą zespołu projektowego KNE Interkreator w konkursie „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” realizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Warsztaty miały miejsce w Spinaczu - Uniwersyteckim Centrum Coworkingowym, gdzie zostały poprowadzone przez psychologa, twórcę gier szkoleniowych, trenera - Wiktora Wołoszko.

W minionym szkoleniu 20 studentów i 10 liderów organizacji na przestrzeni marca i kwietnia trenowało w praktyce swoje umiejętności i kompetencje niezbędne z punktu widzenia działalności młodych naukowców. Ponadto 52h działania warsztatowego z profesjonalnymi grami szkoleniowymi i 11 paneli tematycznych, to czas i wolumen pracy, który młodzi, ambitni ludzie poświęcili, aby jeszcze efektywniej pracować w KNE Interkreator i rozwijać swoją karierę.