Pracownicy i studenci Instytutu Ekonomii i Finansów UR na Dniu Otwartym Uniwersytetu Rzeszowskiego

W dniu 20 marca 2024 r. pracownicy i studenci reprezentowali Instytut Ekonomii i Finansów UR na Dniu Otwartym Uniwersytetu Rzeszowskiego, który odbył się w Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Był to dzień pełen inspirujących dyskusji i ciekawych pytań. Maturzyści mieli możliwość usłyszeć więcej na temat studiowania na kierunku Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość. Ponadto studenci opowiedzieli nieco o działalności Koła Naukowego UR Liderzy Biznesu oraz Koła Naukowego Ekonomistów „Interkreator”.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli i z nami rozmawiali! Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się ponownie na korytarzach Instytutu Ekonomii i Finansów, by podzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniami!