Studenci kierunku finanse i rachunkowość beneficjentami stypendium Ministra Nauki dla studentów na rok akademicki 2023/2024

Z dumą informujemy, że w dniu 22 marca 2024 r. Pan Dariusz Wieczorek, Minister Nauki podjął decyzję o przyznaniu studentom Uniwersytetu Rzeszowskiego stypendium ministra za znaczące osiągnięcia za rok akademicki 2023/2024. Wśród nich stypendia otrzymały trzy studentki kierunku finanse i rachunkowość naszego Instytutu:

• Edyta Agnieszka Kościelska - finanse i rachunkowość
  • Andżelika Agnieszka Partyka - finanse i rachunkowość
  • Weronika Maria Szczerba - finanse i rachunkowość

Spośród 1048 wniosków spełniających warunki otrzymania stypendium – Minister Nauki, Dariusz Wieczorek – przyznał stypendium łącznie 386 studentom, których wnioski zostały pozytywnie zarekomendowane.

Stypendium ministra jest wypłacane jednorazowo, a jego wysokość wynosi 17.000 zł. Stypendium wypłaca studentowi uczelnia w terminie 14 dni od dnia zaksięgowania środków na jej rachunku bankowym.

Serdecznie gratulujemy przyznanego wyróżnienia oraz życzymy osiągania kolejnych sukcesów.