V Podkarpackie Forum Audytu

Szanowni Państwo,

W dniu 13 listopada 2020 roku Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego w partnerstwie z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej w Warszawie oraz we współpracy ze Stowarzyszeniem Certyfikowanych Specjalistów i Audytorów ds. Kontroli Wewnętrznej organizuje V Podkarpackie Forum Audytu.

Tematem przewodnim V edycji Forum jest rola audytu w sprawnym i efektywnym zarządzaniu organizacją podczas pandemii. Dyskusja będzie dotyczyła oceny i poprawy efektywności audytu i kontroli wewnętrznej w ograniczaniu ryzyka w organizacji oraz bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Koszt udziału:

• Zgłoszenie udziału do 6 listopada 2020 r.: 50 zł
  • Zgłoszenie udziału po 6 listopada 2020 r.: 60 zł
  • Studenci, członkowie organizacji audytowych i osoby współpracujące z organizatorami 40 zł.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną spotkanie odbędzie się w formie wideokonferencji na platformie ZOOM.

Szczegółowe informacje dotyczące programu obrad, prelegentów oraz terminów zgłoszeń wraz z kartą zgłoszeniową zawierają załączniki 1 i 2.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: nklos@ur.edu.pl lub telefoniczny 17 872 17 81