Warsztaty dla społeczności studenckiej Koła Naukowego Ekonomistów Interkreator

W dniu 8 grudnia 2020r. Sektorowa Rada ds. Kompetencji w sektorze Nowoczesnych Usług dla Biznesu (NUB) przeprowadziła warsztaty dla społeczności studenckiej Koła Naukowego Ekonomistów Interkreator. Tematem spotkania były kwestie dotyczące sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, warsztat odbył się za pomocą platformy MSTeams. Głównym celem przeprowadzonego warsztatu było uzupełnienie edukacji studentów o wiedzę poszerzającą kompetencje pożądane w poszczególnych branżach oraz ułatwiające przyszłe wejście na rynek pracy. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się m.in.  czym jest społeczeństwo 4.0, jakie kompetencje w przyszłości będą pożądane przez pracodawców, jak działa sektor nowoczesnych usług biznesowych oraz jaka jest jego perspektywa rozwoju i spraw dotyczących digital marketingu. Oprócz części informacyjnej warsztat zawierał elementy kształtujące kompetencje kognitywne studentów. Zwieńczeniem spotkania było wystąpienie Natalii Fałek -reprezentantki Advisory Channel, która dodatkowo przeprowadziła dla członków KNE Interkreator ćwiczenia umożliwiające poznanie swoich talentów.