Wymiana Erasmus+ dla studentów – dodatkowa rekrutacja

Do 15 października 2021r. istnieje jeszcze szansa aplikacji na wyjazd zagraniczny dla studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na studia lub praktykę w ramach Programu Erasmus+ w rozpoczynającym się roku akademickim 2021/2022.

programie Erasmus+ studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego mogą się ubiegać się o dwa rodzaje wyjazdów:

• wyjazd na studia semestralne lub roczne do zagranicznej uczelni współpracującej z Uniwersytetem Rzeszowskim,
  • wyjazd na praktykę do zagranicznej instytucji.

Szczegóły rekrutacji znajdują się na stronie

/uniwersytet/erasmus/wyjazdy-studentow

oraz w  Dziale Kształcenia, Sekcji Wymiany Akademickiej i Studentów Zagranicznych, ul. Ćwiklińskiej 1, 35-601 Rzeszów, Bud. D2, I piętro, pok. 112, tel. 17 872 10 71 u Pań: mgr Aleksandra Dańczyszyn - wyjazdy studentów na studia i praktykę w ramach programu Erasmus+.

Studenci kierunku Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość mogą także konsultować się z mgr Magdaleną Suraj, Koordynatorem Erasmus+ w Instytucie Ekonomii i Finansów,  pokój D1-118, msuraj@ur.edu.pl