XX Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku

17.03.2023 roku studenci Instytutu Ekonomii i Finansów oraz członkowie Koła Naukowego Liderzy Biznesu - Hubert Leśniak i Jakub Machowski uczestniczyli w XX Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej "Ekonomia i nauki społeczne wobec kryzysów XXI wieku".

Konferencja została zorganizowana przez Naukowe Koło Ekonomistów działające przy Uniwersytecie Wrocławskim. Wzięły w niej udział osoby z 29 ośrodków akademickich na terenie Polski oraz z 5 ośrodków zagranicznych.

Nasi reprezentacji przedstawili następujące referaty:

• Przedsiębiorczy krajobraz Polski w perspektywie kraju frontowego w globalnym konflikcie - Hubert Leśniak
  • Polityka banków centralnych w obliczu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego - Jakub Machowski
  • Gratulujemy zaangażowania oraz zachęcamy do podejmowania kolejnych wyzwań naukowych oraz rozwoju.