II Międzynarodowa Konferencja Naukowa – „Wokół pojęcia pracownika i pracodawcy”

W imieniu organizatorów Zakładu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Instytucie Nauk Prawnych Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, Zakładu Prawa Pracy w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk oraz Instytutu Prawa Pracy i Polityki Społecznej zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji Naukowej – „Wokół pojęcia pracownika i pracodawcy” która odbędzie się w dniach 5-6 października 2021 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Druga z cyklicznych konferencji naukowych poświęconych aktualnym problemom i wyzwaniom prawa pracy, koncentrować się będzie na podstawowych pojęciach z zakresu prawa pracy, które wyznaczają jego zakres podmiotowy – pojęciu „pracownika” i „pracodawcy”.

Transmisja konferencji za pomocą strony internetowej www.labourlaw.ur.edu.pl oraz aplikacji ZOOM.