Studencka Konferencja Naukowa „Osoby ze spektrum autyzmu w środowisku społecznym – konteksty teoretyczne i praktyczne”

Studenckie Koło Naukowe Wsparcia Osób ze Spektrum Autyzmu ABC-ASD działające w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Studenckiej Konferencji Naukowej „Osoby ze spektrum autyzmu w środowisku społecznym – konteksty teoretyczne i praktyczne”.

Tematyka konferencji koncentruje się wokół szeroko pojętej problematyki funkcjonowania osób ze spektrum autyzmu w środowisku społecznym. Zagadnienia te stanowią istotny wątek teoretyczny i praktyczny, który chcemy poruszyć na naszym spotkaniu. Chcemy również stworzyć przestrzeń sprzyjającą wymianie myśli, poglądów i doświadczeń, a także inicjowaniu współpracy badawczej i integrowaniu środowisk studenckich zainteresowanych zagadnieniami diagnozy, edukacji, terapii i wsparcia osób ze spektrum autyzmu.

Termin obrad: 30.03.2023, godzina 9.00

Miejsce obrad: Instytut Pedagogiki Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego, ul. Ks. Jałowego 24, sala 113.