III Forum Prawa Rodzinnego - aspekty prawne i socjologiczne pt. “ Droga ku rodzicielstwu”

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów ma zaszczyt zaprosić Państwa na III Forum Prawa Rodzinnego - aspekty prawne i socjologiczne pt. “ Droga ku rodzicielstwu”, które odbędzie się 19 marca 2024 roku o godzinie 09:00 w formie zdalnej na platformie ZOOM.

Prelekcje zostaną wygłoszone przez Ekspertów z całej Polski, a podczas wydarzenia będą miały miejsce 3 panele:

• I panel - Rodzicielstwo w percepcji socjologów, psychologów, ekonomistów
  • II panel - Procedury medycznie wspomaganej prokreacji i macierzyństwo zastępcze z perspektywy nauk prawnych
  • III panel - Panel studencki

Możliwość czynnego udziału w Forum otrzymają również studenci, gdyż poza wspomnianymi panelami eksperckimi, będzie miał miejsce również panel studencki.

W ramach III edycji pragniemy skoncentrować się na problemie rodzicielstwa, wskazując zagrożenia i aktualne wyzwania z nim związane. Przytoczona problematyka zostanie przedstawiona zarówno na kanwie polskiego prawa rodzinnego jak i zagadnień z zakresu socjologii rodziny.

Link do wydarzenia na platformie ZOOM.

Serdecznie zapraszamy do udziału !