Ogólnopolska Konferencja Naukowa Odkrywanie i wzmacnianie potencjału Rodziny

Akademickie Koło Naukowe Familiologów Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Stowarzyszenie Mediacyjno-Edukacyjno-Familiologiczne zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową: Odkrywanie i wzmacnianie potencjału Rodziny”.

Konferencja odbędzie się 31 maja 2022 roku, o godzinie 9:00, na platformie Microsoft Teams.

Podstawowym celem konferencji jest ukazanie potencjału drzemiącego w rodzinie. Fundamentalna część naszej konferencji będzie opierać się na podkreśleniu zdolności oraz możliwości, które są wewnętrznym prymatem każdej rodziny. Priorytetem będzie wymiana myśli, poglądów, spostrzeżeń i doświadczeń naukowych oraz skonstruowanie przestrzeni współpracy pomiędzy naukowcami, praktykami i studentami. Poznanie różnych form wspierania i pomocy rodzinom z problemami i dysfunkcjami, pokazanie z czym zmaga się rodzina, ukazanie sposobów wyjścia z kłopotów oraz oferty pomocowej.

Komitet Organizacyjny :

• hab. Urszula Gruca- Miąsik, prof. UR – opiekun naukowy AKNF prezes SMEF PROSPEKTUS
  • Akademickie Koło Naukowe Familiologów - Samorząd: Katarzyna Wróbel, Magdalena Szkoła, Szymon Uliasz
  • Stowarzyszenie Mediacyjno-Edukacyjno-Familiologiczne PROSPECTUS

Miejsce konferencji: platforma Microsoft Teams

Ważny termin: 11.05.2022, godz. 23:59 - zakończenie nadsyłania zgłoszeń do czynnego udziału w konferencji