Pracownicy KNS w gronie recenzentów i członków redakcji The European Journal of Privacy Law & Technology

Miło nam poinformować, że Pani dr hab. Elżbieta Feret, prof. UR, została recenzentem w czasopiśmie naukowym European Journal of Privacy Law & Technologies. Członkiem Redakcji w/w Czasopisma jest Pani dr Dorota Habrat pracownik Instytutu Nauk Prawnych, adiunkt w Zakładzie Prawa Karnego.

The European Journal of Privacy Law & Technology (EJPLT) to recenzowane czasopismo o otwartym dostępie, skupiające się na problemie prawa i technologii w kontekście europejskim, wydawane przez Università degli Studi Suor Orsola Benincasa (Włochy), z którym w czerwcu 2021 r. Uniwersytet Rzeszowski podpisał umowę o współpracy (otwórz).

EJPL-1.jpg [607.88 KB]