Szkolenia online dla pracujących nad innowacjami

Realizowany przez BTM Innovations Warmińsko-Mazurski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców, startupy, naukowców i pomysłodawców pracujących nad nowymi lub ulepszanymi produktami i usługami, na drugą sesję wirtualnych szkoleń.

W dniach od 25.04.2022 do 29.04.2022 odbędą się szkolenia z następujących obszarów:

• 25.04.2022. Zwinne techniki sprzedaży (Agile Sales). - szczególnie zapraszamy podmioty oferujące swoje produkty w modelu sprzedaży B2B
  • 26.04.2022. Wyzwania w projektowaniu, walidacji i wprowadzeniu na rynek technologii medycznych - wyrobów medycznych.
  • 27.04.2022. Metodyki i narzędzia do projektowania innowacji.
  • 28.04.2022. Jak strategicznie korzystać z własności intelektualnej?
  • 29.04.2022. Zarządzanie i rozliczanie projektów dofinansowanych ze środków publicznych.

W spotkaniach uczestniczyć będą również goście specjalni. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w programach poszczególnych dni.

Szkolenia odbędą się w formule online (ZOOM).

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona !

Rejestracja na wydarzenie: forms.office.com/r/2y2xg4NRpE

W materiałach do pobrania znajdują się informacje o poszczególnych szkoleniach.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Koordynatorem programu:

Grzegorz Dadas - Koordynator programu szkoleniowego
INVESTIN sp. z o.o.