Cykl wydarzeń organizowanych we współpracy z Ministerstwem Finansów

Koło Naukowe Ekonomistów Interkreator wraz z Kołem Naukowym Prawa Ustrojowego Porównawczego zapraszają na cykl wydarzeń organizowanych we współpracy z Ministerstwem Finansów:

„Współpraca Międzynarodowa Ministerstwa Finansów” - 1 kwietnia 2022 r.

Tematem wydarzenia będzie przedstawienie współpracy Polski z innymi państwami w zakresie tworzenia prawidłowego systemu finansowego.

Prelegentem wydarzenia będzie pan Patryk Łoszewski Dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej MF.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do wydarzenia

Uczelniana Sesja Naukowa pod tytułem: "Różnorodność Systemów Podatkowych Państw" – 4 kwietnia 2022 r.

Prelegentem rozpoczynającym uczelnianą sesję naukową będzie pan dr Jakub Chowaniec, Dyrektor Departamentu Analiz Podatkowych Ministerstwa Finansów, adiunkt Uniwersytetu Warszawskiego.

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams i jest kierowane do społeczności studenckiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, w szczególności do studentów Instytutu Ekonomii i Finansów.

Link do wydarzenia