Zawiadomienie o obronie rozprawy doktorskiej mgr Marleny Pieniążek

Prorektor ds. Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zawiadamia, że w dniu 25 lutego 2022 r. o godz. 10.00 w sali nr 113 w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie (ul. Ks. Jałowego 24), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie pedagogika Pani mgr Marleny Pieniążek.

Tytuł rozprawy doktorskiej: „Wolontariat studencki – oczekiwania a realizacje

Spotkanie zostanie przeprowadzone z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

W publicznej obronie rozprawy doktorskiej można uczestniczyć również za pośrednictwem platformy Zoom.

Link do spotkania na platformie Zoom

Identyfikator spotkania: 988 9958 2190
Kod dostępu: 525727

Egzemplarz rozprawy doktorskiej jest udostępniony do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy ul. Prof. Stanisława Pigonia 8 oraz na stronie Repozytorium UR: https://repozytorium.ur.edu.pl/

Streszczenie rozprawy doktorskiej oraz recenzje dostępne są na stronie internetowej Kolegium Nauk Społecznych.