Hello Entrepreneurship

Studencie, studentko!

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem migracyjnym, prowadzisz działania społeczne lub masz pomysł na takie działania dla wspólnego dobra i potrzebujesz wsparcia, by wdrożyć je w życie, weź udział w spotkaniu informacyjnym i zgłoś się do udziału w programie Hello Entrepreneurship. Może to właśnie Ty znajdziesz się w finałowej dziesiątce, zdobędziesz wsparcie finansowe i mentorskie!

Ashoka - Innowatorzy dla Dobra Publicznego wraz z Citi Foundation zapraszają do udziału w III edycji programu Hello Entrepreneurship, będącego częścią programu Hello Europe, realizowanego przez Ashokę Unii Europejskiej. Partnerem merytorycznym programu jest Fundacja Citi Handlowy.

Spotkanie informacyjne dotyczące III edycji programu Hello Entrepreneurship odbędzie się 3 lutego w godzinach 18-19.30 w aplikacji ZOOM, będzie prowadzone w języku polskim i tłumaczone na język ukraiński, rosyjski i angielski.

Celem programu Hello Entrepreneurship jest wyłonienie i wsparcie 10 inicjatyw prowadzonych przez osoby z doświadczeniem migracyjnym w obszarze przedsiębiorczości społecznej, które poprzez swoją działalność biznesowo-społeczną w Polsce przyczyniają się do rozwiązywania problemów społecznych.

Finaliści/stki programu Hello Entrepreneurship otrzymają:

• kompleksowe wsparcie dostosowane do potrzeb (np. opracujemy wspólnie model biznesu, pomożemy wypromować inicjatywę, ułatwimy kontakty z inwestorami oraz innymi firmami i organizacjami społecznymi).
  • bezzwrotne wsparcie finansowe wypłacone w złotych polskich w kwocie stanowiącej równowartość 3200 USD.
  • możliwość prezentacji inicjatywy wśród inwestorów.
  • wzmocnienie kompetencji liderskich.
  • możliwość zaistnienia w europejskiej sieci (dla wybranych inicjatyw).

Link do spotkania na ZOOMie: https://us02web.zoom.us/j/83163597668?pwd=VUFhU1NBQlV5eEZxZDVLUElJSnNqUT09

Chcesz wiedzieć więcej o programie i pozostać z nami w kontakcie? Wypełnij krótką ankietę: https://bit.ly/ankieta_hello

Więcej informacji o programie oraz innych datach spotkań informacyjnych znajdziesz na stronie programu (www.ashoka.org/pl-pl/program/hello-entrepreneurship) oraz na Facebooku Ashoki w Polsce (www.facebook.com/Ashokawpolsce).

Czekamy na Ciebie!