Poznaj obszar audytu instytucji finansowych – dołącz do KPMG w Rzeszowie

Myślisz o karierze w obszarze audytu finansowego? Jeśli szukasz miejsca, gdzie zdobędziesz pierwsze doświadczenie lub gdzie będziesz mógł/mogła dalej się rozwijać, zapraszamy na spotkanie z KPMG. Firma wkracza właśnie na rzeszowski rynek pracy i uruchamia rekrutację do zespołu Audytu Instytucji Finansowych.

Dowiesz się m.in., czym charakteryzuje się obszar audytu instytucji finansowych, jakie możliwości rozwoju mają studenci i absolwenci oraz jak wygląda proces rekrutacji do zespołu. Będziesz również mieć okazję poznać ekspertów KPMG, którzy realizują projekty audytowe dla klientów.

Na spotkanie zapraszamy studentów kierunków finansowych, ekonomicznych i ścisłych oraz tych, którzy interesują się rozwojem w obszarze audytu i posiadają umiejętności analityczne.

Kiedy? 27 października, godz. 10:00-11:20
Gdzie? Bud. D1 UR, sala C5