Dzień Otwarty Uniwersytetu Rzeszowskiego połączony z 14. Uniwersyteckimi Targami Pracy już za nami

Uniwersytet Rzeszowski podczas Dni Otwartych odwiedziło blisko 2 tys. osób. Wydarzenie odbyło się w połączeniu z 14. Uniwersyteckimi Targami Pracy.

Dni otwarte były doskonałą okazją dla uczniów szkół średnich, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Rzeszowskiego. W ramach Dnia Otwartego swoją ofertę zaprezentowały 22 Instytuty. Studenci tego dnia mogli zapoznać się z ofertą Studenckich Kół Naukowych, a także z możliwościami związanymi z rozwojem kariery zawodowej. Wydarzenie adresowane było głównie do studentów i absolwentów szkół wyższych, uczniów szkół średnich oraz osób w każdym wieku poszukujących zatrudnienia. W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli okazję wziąć udział w pięciu szkoleniach poświęconych budowaniu swojej ścieżki zawodowej. Wydarzenie było okazją na zwiększenie świadomości o Uniwersytecie Rzeszowskim oraz na zacieśnienie kontaktów między pracodawcami a studentami.

Ponad 40 pracodawców i instytucji rynku pracy wzięło udział w Uniwersyteckich Targach Pracy.

Organizatorem Dnia Otwartego połączonego z 14. Uniwersyteckimi Targami Pracy był Dział Rekrutacji i Karier Studenckich.

Zdjęcia: Michał Święcicki