Kaja Rysz, studentka fizjoterapii w Uniwersytecie Rzeszowskim, pojedzie w wyścigu Tour de France!

Pani Kaja Rysz jest studentką V roku studiów stacjonarnych na kierunku fizjoterapia. Jest zawodową kolarką w brytyjskiej ekipie Lifeplus Wahoo. Już od 23.07 do 30.07 stanie na starcie Tour de France, największego i najbardziej prestiżowego wyścigu świata.

,,Jest to wielkie wyróżnienie dla mnie i niezmiernie cieszę się, że mogę reprezentować moją drużynę. Dziękuję Lifeplus Wahoo za docenienie i zaufanie. Po niedawno zakończonym baloise ladies tour i mojej poważnej kraksie na finiszu 3 etapu wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Ale dziś wiem, że już niedługo będziecie mogli śledzić nas codziennie od niedzieli w Eurosport" - mówi Kaja Rysz.

Trzymamy kciuki!